Haberler

AKÇADAĞ BASIN AÇIKLAMASI (!)

Akçadağ İnşaat olarak 85 yıllık tecrübemiz ile her geçen gün hızla markalaşmaya devam etmekteyiz. 6000 aktif personeli ile hizmet vermeye devam eden markamız, ülkesine faydalı ve inovatif projeleri ile de ses getirmeye devam etmektedir; ancak, bu süreçte faaliyetlerimize engel olmak isteyen, marka değerimizi zedelemek isteyen bazı kuruluşlar markamızı kötülemeye yönelik aslı olmayan haberler yapmaktadır. Bu tarz faaliyetlerin tamamını Akçadağ İnşaat olarak kınıyor, bu tarz girişimlerin marka kimliğimize kesinlikle zarar veremeyeceğini bu bildirge ile yayınlamak istiyoruz. İlgili haberler ile alakalı gerekli yasal süreç başlatılmış olup, avukatlarımız tarafından takibi yapılmaktadır.

Her geçen gün büyüyerek ilerleyen markamız, 2018 yılında da yapılmayanları yapmaya, ülkesine hizmet etmeye devam edecektir.

AKÇADAĞ İNŞAAT SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİNDE DE YER ALIYOR

Geçmişte bir çok spor klübüne maddi ve manevi destek verip, spor ile ilgili farkındalığı arttırmak, spora teşvik etmek gibi sürdürülebilir projelere imza atan Akçadağ İnşaat; son olarak engellilere yönelik büyük bir sosyal sorumluluk projesi üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Konu ile alakalı detayları 2018 yılı içerisinde açıklayacağını belirten Akçadağ İnşaat, sadece sektörde yapmış oldukları başarılı projeler ile değil, ses getiren ve farkındalık oluşturan sosyal sorumluluk projeleriyle de farkındalık oluşturmaya; ülkesine ve milletine faydalı projeler sunmaya ve geliştirmeye devam edeceklerini belirtti.

AKÇADAĞ İNŞAAT YENİ FOÇA YAPIMINDA İSTİKRARLA İLERLİYOR

Ulaştırma, Denizcilik Ve Haberleşme Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürlüğü’nün Yeni Foça Yat Limanı İnşaatı ihalesini alan Akçadağ İnşaat, yapım aşamasını üstlendiği projede profesyonel ekibi ile hızla ilerlemeye devam ediyor ve 28 Ekim 2018 tarihinde bitirilmesini planlıyor. Proje tamamlandıktan sonra ise işletme kısmında da uzman kadrosuyla yer almak istediğini duyurdu.

Yenişehir Mah. Lise Cad. Fırat Sitesi No: 20/14 21100 Yenişehir / DİYARBAKIR

+90 (412) 262 02 21 - 22

info@akcadag.com.tr

Yukarı